Odkud se létá balónem

Zajímá vás odkud lety balónem startují?

Kde se lety balónem realizují?

Lety balónem se realizuji po celé České republice vždy v závislosti na počtu zájemců o balónový let.

Let balónem v Pardubickém kraji

V Pardubickém kraji si můžete zalétat balónem v Pardubicích, v České Třebové a na dalších místech, dle toho kolik zájemců na let zde máme.

Let balónem v Královéhradeckém kraji

V sousedním Královéhradeckém kraji zase můžete startovat s balónem z Hradce králové, z Rychnova nad Kněžnou a z dalších míst, vždy v závislosti na tom kolik balónových cestujících chce letět.

Let balónem z Olomouckého kraje

Jste li z Olomouckého kraje pak můžete startovat s balónem z Olomouce, Bouzova či z Kroměříže, ale také z dalších míst v kraji Olomouce. Startovací místa se volí vždy v závislosti na počtu zájemců.

Let balónem ve Zlínském kraji

Ve Zlínském kraji balón vzlétá hlavně ze Zlína, dále pak  Uherského Hradiště a také z Uherského Brodu. Podle zájemců o vzlet se můžou volit další místa pro balónový start.

Let balónem v Jihomoravském kraji

Pokud chcete letět balónem a jste z Jihomoravského kraje pak můžete startovat z Brna, tam se létá s balónem třeba z Kraví hory, dále z letiště Medlánky nebo z Brňenské přehrady. Pokud máte jiný nápad na start a zájemců je více, může vám pilot nabídnout také další místa.

Let balónem ve Středočeském kraji

Jste -li ze Středočeského kraje tak zde balóny startují z okolí krásných hradů Karlštejna, Kokořína, Konopiště. Start je také z hezkých měst jako je Kutná Hora, startujeme také Posázaví, balóny létají na Slapech, u Točníku a na Želivce. Můžou se také vyskytnout další místa pro start.

Let balónem v Libereckém kraji

Když budete chtět startovat svůj balónový let v Libereckém kraji, poletíte krajem Českého ráje, uvidíte třeba hrad Trosky, Kozákov, pískovcové skály a další krásná místa Českého ráje. Konkrétní místo vám sdělí pilot balónu.

Let balónem v Moravskoslezském kraji

Chcete startovat někde v karji Moravskoslezském tak věřte, že budete startovat pro svůj let v některém z těchto míst: Ostrava nebo Frýdek místek nebo můžete startovat v Hukvaldech. Samozřejmě je možné v závislosti na zákaznících také případná další místa vzletu.

Let balónem na Vysočině

Na Vysočině létáme hlavně z Jihlavy nebo starujeme v Telči. V závislosti na pasažérech je možný start také na dalších místech Vysočiny.

Balónový let v Karlovarském kraji

Jste li z Karlových varů, okolí nebo máte rádi tento kraj pak věztě, že můžete začínat svůj let právě v Karlových Varech odkud běžně létáme.

Létání balónem v Ústeckém kraji

V Ústeckém kraji lze startovat pro vyhlídkový let v Českém středohoří, konkrétní místo vám dle zájemců o let sdělí pilot balónu.

Jihočeský kraj – starty balónů

V Jihočeském kraji nejčastěji startujeme buď v Táboře nebo pak v blízkosti Orlické přehrady. Startujeme také v Českém Krumlově, krásném městě s nádherným výhledem z balónu a také v Českých Budějovicích. Pokud jsou zájemci o start také pro jiná místa v Jihočeském kraji, pak lze začínat vzlet také jinde.

Balónové létání v Plzeňském kraji

Pokud je zájemce o let z Plzeňského kraje pak nejčastěji startujeme let balónem z Plzně. V případě že je zájem také o jiná místa a je dost zájemců, je možné startovat také na jiných místech.

 

Objednat let balónemna Adrop